Nekategorizirano

Oktober 2022

Začela se je jesen. Na sprehodih smo nabirali liste raznih dreves in jih ustvarjalno uporabili. Nabrali smo tudi kostanj in ga skuhali.

Jabolka so v tem letnem času najokusnejša. Smo jih pa tudi pripravili malo drugače, v masi za palačinke. Jabolka so učenci olupili, narezali, jih dali v maso za palačinke ter pomagali pri cvrtju. In so jih z veseljem pojedli!

Ker je bilo vreme še zelo lepo, smo veliko hodili v bližnji park, daljši sprehod pa smo naredili do Eco resorta. Obiskali smo knjižnico.

Z učiteljico Mojco sva v okviru projekta Erasmus +KA obiskali vrtce in šole v Srbiji. Od učencev iz osnovne šole so vsi učenci prejeli darilo – brisače z izvezenimi imeni. V zahvalo smo zanje naredili darilca.

Praznovali smo Amelov rojstni dan!